Опубліковано: 17 Вересня, 2023. Переглядів: 102


“Кліщіївка наша” – військові показали відео зі звільненого села (ВІДЕО)

Населений пункт Кліщіївка остаточно звільнений від російських загарбників силами 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, Бійці бригади “Лють” разом із побратимами з Сил оборони повернули український стяг над звільненою Кліщіївкою. Про це повідомили у Facebook.

“Населений пункт Кліщіївка остаточно звільнений від російських загарбників силами 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, 5 окрема штурмова бригада, Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють”, – йдеться у повідомленні.

Водночас противник постійно намагається завдати максимальної шкоди нашим воїнам та працює зі всіх можливих засобів вогневого ураження.

Тактичне значення Кліщіївки

Село Кліщіївка знаходиться біля Бахмута.

“Коли ми звільнимо вже Кліщіївку, це для противника буде значним ударом, йому доведеться відходити та закріплюватися на нових рубежах, які він зараз продовжує обладнувати, готує для свого відступу”, – сказав раніше речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.

Після Кліщіївки військові РФ, найімовірніше, відійдуть у тил, заявив військовий.

На запитання, чи матимуть ЗСУ повний вогневий контроль над Бахмутом у разі звільнення Кліщіївки, речник Східного угруповання військ сказав: “Бій покаже. Але я можу сказати, що втрата Кліщіївки окупантами, повернення її під український контроль створить для них багато клопоту”.

За словами командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського, взяття Бахмута має стратегічне значення, повідомили BBC.

“У першу чергу, Бахмут – це центр зосередження основних напрямків і доріг. Ну, наприклад, через Бахмут іде дорога з Дебальцевого, дорога з Сіверська, дорога з Горлівки, дорога з Костянтинівки і дорога зі Слов’янська. Тобто це центр, де сходяться всі ті шляхи”, – сказав генерал.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...