Опубліковано: 11 Червня, 2024. Переглядів: 243

Матч Україна – Молдова завершився із розгромним рахунком (ФОТО)

Товариський матч футбольної збірної України зі збірною Молдови у Кишиневі завершився перемогою українців з рахунком 0:4.

Гра відбулася на стадіоні “Зімбру”, передає видання Gazeta.ua.

Українці вийшли вперед уже на другій хвилині поєдинку.

Микола Матвієнко головою зіграв у центрі поля, після чого Роман Яремчук скористався помилкою оборони суперника і потужно пробив у ліву “дев’ятку”, пишуть “ТСН“.

Захисник української збірної Віталій Миколенко на 30-й хв був змушений залишити поле через травму. Замість нього вийшов Олександр Зінченко.

Перед перервою українці подвоїли свою перевагу у рахунку. На 43-й хв Віктор Циганков зіграв у стінку з Георгієм Судаковим і відправив м’яч у дальній кут.

У перерві головний тренер футбольної збірної України Сергій Ребров зробив заміну – Артем Довбик вийшов на поле замість Яремчука.

Довбик дуже швидко відзначився голом – на 49-й хв він отримав передачу від Судакова і пробив у ближній кут.

На 55-й хв наша команда забила вчетверте. Судаков із правого флангу штрафного відправив м’яч у дальній кут.

Гра стала однією з трьох підготовчих зустрічей України до Євро-2024.