Опубліковано: 3 Жовтня, 2023. Переглядів: 405


Зміна стратегії: Путін має нові цілі у війні проти України

Російський диктатор Володимир Путін має нову стратегію у повномасштабній війні проти України.

Кремль вважає, що може вплинути на американську та європейську політику, щоб відновити свою перевагу на полі бою, пише видання New York Times із посиланням на власні джерела.

“Путін зараз робить ставку на виснаження України.

Сподівається, що ключові країни-партнери Києва врешті-решт втомляться від війни та перестануть надавати допомогу в повному обсязі. Офіційні особи у Білому домі вважають, що для досягнення цих двох цілей Кремль активно використовуватиме російську пропагандистську машину, а також підконтрольні Москві російські політичні сили”, – йдеться у повідомленні.

Американські чиновники також розповіли, що країна-агресорка постійно проводить інформаційні операції, щоб роз’єднати союзників усередині НАТО, ООН та інших організацій.

Видання зазначає, що після спілкування з чиновниками США Путін виявився дуже розчарований тим, що Вашингтон і Європейський Союз досі єдині у підтримці України.

“У Москві не сподівалися, що Захід так довго економічно та військово підтримуватиме Україну. Водночас російський диктатор вважає, що тепер зможе вплинути на американську політику. Головний акцент буде зроблено на те, щоб збити підтримку України, після чого переламати перебіг війни на полі бою”, – сказано у матеріалі.

Саме тому, наголошують американські чиновники, Кремль уважно стежить за тим, що відбувається у питаннях допомоги України в європейських країнах. А також у США, де, зокрема, Республіканська партія домоглася, аби Конгрес ухвалив законопроєкт про тимчасові витрати без урахування додаткової допомоги Києву.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...