Опубліковано: 14 Вересня, 2023. Переглядів: 129


У школах запровадять психологічні хвилинки. МОН дало роз’яснення

У школах пропонують проводити психологічні хвилинки. Вони повинні зняти стрес та налаштувати учнів на урок.

Такі рекомендації надали у Міністрестві освіти та науки.

Повномасштабна війна РФ проти України критично впливає на стан психологічного здоров’я учасників освітнього процесу та безпосередню організацію навчання.

За останній рік погіршився психологічний стан здобувачів освіти. Майже вдвічі у порівнянні з початком лютого 2022 року збільшилася кількість учнів/учениць, які почуваються тривожно, напружено, у півтора рази – втомлено.

МОН рекомендує учителям під час уроку впроваджувати психологічні хвилинки, які допоможуть учням впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштувати на урок, на плідну роботу, завдяки чому створюватиметься сприятлива атмосфера, яка дасть змогу дітям розслабитися, зняти емоційне напруження.

“Регулярне впровадження психологічних хвилинок у зручний час та при слушній нагоді допоможе здобувачу освіти стати більш спокійним, врівноваженим, а також дасть змогу краще зрозуміти свої почуття. Учитель має сам визначити, коли і у який час провести психологічну хвилинку”, – йдеться в листі.

МОН рекомендує для практичного використання навчально-методичний посібник “Психологічна хвилинка”. Посібник містить 108 коротких, але ефективних відеотренінгів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...