Опубліковано: 22 Листопада, 2022. Переглядів: 196


Росія ще має ракет на три масовані атаки на Україну – ЗМІ

Ракетного потенціалу Росії станом на середину листопада вистачить ще максимум на три масовані атаки на Україну. Ідеться про удари, подібні до атаки 15 листопада, пише “Українська правда” з посиланням на високопоставлені джерела в силовому блоці.

Про проблеми Росії з ракетним потенціалом свідчить і те, що вже кілька тижнів Росія шукає можливості для постачання іранських балістичних ракет і більшої кількості безпілотників, за даними ЗМІ.

“Якби Москва могла оперативно поновлювати запас ракет, то не шукала б імпорту”, – мовиться в публікації.

Водночас зазначається, що українським силам протиповітряної оборони уже зараз вдається збивати приблизно 70% ракет та іранських дронів-камікадзе.

Зараз Росія витрачає залишки стратегічних ракетних запасів, швидко відновити які власним виробництвом не здатна. Для того, щоб відновити свій ракетний запас, Росії потрібно від 14 до 16 місяців, як пише ЗМІ.

“Російська армія уже вимушена діставати ракети з ядерних запасів, просто скручуючи ядерні боєголовки”, – стверджують автори публікації видання.

Водночас міністр оборони Олексій Резніков оприлюднив дані використання російськими загарбниками ракет різних типів. Найбільше по Україні вони випустили ракет С-300, “Іскандер” і “Калібр”.

На інфографіці також видно, що окупанти не встигають поповнювати запаси ракет, а деякі з них взагалі більше не можуть виготовляти.

“Чотири вороги російського ракетного арсеналу: блискучі українські сили ППО, недолугі російські ракетні війська, санкції, час. Демілітаризуймо терористичну державу, щоб жити в мирі”, – написав Резников.

Міністр оборони Олексій Резніков опублікував статистику використання росіянами ракет


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...