Опубліковано: 7 Серпня, 2022. Переглядів: 563


Зеленського просять закрити в’їзд для росіян на 50 років: петиція набрала більше 25 000 голосів

Петиція про заборону на в’їзд в Україну для росіян на найближчі 50 років набрала понад 25 000 підписів, тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський. Така ініціатива з’явилася на сайті електронних петицій 23 травня 2022 року. Автор петиції Андрій Кузьмін пропонує заборонити в’їзд на територію України громадянам Росії на наступні 50 років.

Станом на вечір 7 серпня такий заклик підтримали 25 313 осіб, статус петиції – «очікує на розгляд».

Автор петиції заявив, що Україна вже вісім років страждає від війни, яку розв’язала росія, «і, на жаль, за ці роки влада не змогла захистити Україну від диверсантів, агентури та коригувальників вогню, які весь цей час прибували в Україну через безвізовий режим із РФ».

«Ми поплатилися за це тисячами життів. З метою безпеки кожного українця зараз і в майбутньому ми пропонуємо повністю закрити в’їзд в Україну всім росіянам на наступні 50 років і не видавати посвідки росіянам крім тих, хто воював на боці України в російсько-українській війні», – йдеться у тексті петиції.

Ця петиція з’явилась до скасування безвізового режиму з РФ. Петиція про скасування безвізу теж була на сайті президента, 2 травня вона набрала понад 25 000 підписів. У відповіді на петицію Зеленський анонсував посилення режиму контролю за в’їздом громадян РФ на територію України, а 17 червня він повідомив, що Україна скасує безвіз із Росією.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...