Опубліковано: 9 Липня, 2022. Переглядів: 902


Будуть бої: жителів двох областей закликали евакуюватися

Мешканці тимчасово окупованих південних областей України, особливо Херсонської та Запорізької, повинні максимально швидко евакуюватися всіма можливими способами.

Збройні сили повинні звільняти ці території, не наражаючи на небезпеку цивільних, віцепрем’єрка–міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила в ефірі ТСН.

“Евакуація є, і люди про неї знають. Горизонтальна система комунікації дуже добре діє. Ті, хто виїхали, мають і знають шляхи, волонтери, ми долучаємося. Я не буду зараз публічно про це говорити, тому що це безпека людей”, – зазначила міністерка.

Перебування на території Херсонської і Запорізької областей в рази гірше і небезпечніше, ніж перебування на підконтрольній Україні території.

Окупанти використовують цивільне населення, як живий щит, тому громадяни повинні виїхати, аби дати можливість ЗСУ звільнити землю від ворога, заявила вона.

“Наша артилерія мусить працювати, бо деокупація включає в себе збройне застосування сили, ми ж розуміємо це”, – сказала Верещук.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...