Опубліковано: 18 Січня, 2026. Переглядів: 151


Росія вночі атакувала Україну понад 200 дронами: скільки збила ППО

У ніч на 18 січня Росія атакувала Україну 201 ударним дроном з різних напрямків. Силам ППО вдалося збити 167 ворожих безпілотників. Про це в Telegram повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

За даними військових, з 18:30 17 січня до ранку 18 січня росіяни атакували 201 ударним дроном типу Shahed, “Гербера” і безпілотниками інших типів із напрямків:

Курськ, Орел, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – РФ, Чауда – ТОТ АР Крим, Донецьк – ТОТ України. Близько 120 із них – “Шахеди”.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 08:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 167 ворожих безпілотників типу Shahed, “Гербера” і дронів інших типів.

Зафіксовано влучання 30 ударних дронів на 15 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на двох локаціях.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *