Опубліковано: 12 Травня, 2021. Переглядів: 369


Чиновник з Хустщини незаконно виписував надбавки та премії доньці

У Закарпатському апеляційному суді підтверджено законність рішення Хустського районного суду щодо визнання винним посадовця Хустського районного територіального центру соціального обслуговування Хустської райдержадміністрації у вчиненні пов’язаного з корупцією правопорушення.

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Як повідомлялося раніше, за дорученням Закарпатської обласної прокуратури прокурори Хустської окружної прокуратури забезпечили участь у судовому розгляді протоколів про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, зазначеною посадовою особою.

Встановлено, що впродовж майже двох років він підписував накази про встановлення надбавок та виплат премій працівникам центру, зокрема близькій особі – своїй дочці. Посадовець діяв усупереч вимогам ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та не повідомив свого безпосереднього керівника у встановленому порядку й визначені строки про наявний у нього реальний конфлікт інтересів.

Рішенням районного суду особу притягнули до адміністративної відповідальності за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП з накладенням штрафу у розмірі 5100 гривень. За участі прокурорів Закарпатської обласної прокуратури апеляційний суд переглянув законність та обґрунтованість такого рішення суду першої інстанції та залишив його без змін.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 095 680 80 51

+38 098 311 90 70

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...