Денні архіви: 2 Серпня, 2022

Опубліковано: 2 Серпня, 2022. Переглядів: 58 Опубліковано: 2 Серпня, 2022. Переглядів: 97 Опубліковано: 2 Серпня, 2022. Переглядів: 94

Українські війська можуть почати контрнаступ на Ізюмському напрямку – ISW

 

З огляду на те, що росіяни продовжують перекидати свої війська з північної частини Донецької області для підтримки оборонних позицій на півдні України, Збройні сили України, ймовірно, зможуть почати контрнаступ на Ізюмському напрямку. Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться в аналізі вашингтонського аналітичного центру “Інститут вивчення війни” (ISW).

Відведення частини російських військ із північної частини Донецької області позбавить спробу наступу на Слов’янськ необхідної бойової потужності, подібно до того, як російські війська знехтували фронтом у Запорізькій та Херсонській областях під час наступальних операцій у Луганській області.

Читати далі

Опубліковано: 2 Серпня, 2022. Переглядів: 5242

На Закарпатті трапилась пожежа на підприємстві

Вранці 1 серпня виникла пожежа на території деревообробного підприємства на Закарпатті у с. Сімер Ужгородського району. Читати далі

Опубліковано: 2 Серпня, 2022. Переглядів: 82

Бельгія заморозила російські активи на суму понад 50 мільярдів євро

Уряд Бельгії з початку вторгнення росії в Україну заморозив активи, що належать російським фізичним та юридичним особам на суму в 50,5 млрд євро. Про це повідомляє De Morgen.

Читати далі

Опубліковано: 2 Серпня, 2022. Переглядів: 82

Україна цього опалювального сезону буде розраховувати на власне вугілля

 

Україна цього опалювального сезону буде розраховувати на вугілля  власного видобутку. Читати далі