Опубліковано: 2 Серпня, 2022. Переглядів: 399


Українські війська можуть почати контрнаступ на Ізюмському напрямку – ISW

 

З огляду на те, що росіяни продовжують перекидати свої війська з північної частини Донецької області для підтримки оборонних позицій на півдні України, Збройні сили України, ймовірно, зможуть почати контрнаступ на Ізюмському напрямку. Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться в аналізі вашингтонського аналітичного центру “Інститут вивчення війни” (ISW).

Відведення частини російських військ із північної частини Донецької області позбавить спробу наступу на Слов’янськ необхідної бойової потужності, подібно до того, як російські війська знехтували фронтом у Запорізькій та Херсонській областях під час наступальних операцій у Луганській області.

Відхід росіян із Донецької області, ймовірно, створить можливість для українських сил почати контрнаступ на Ізюмському напрямку, так само як захоплення росією Луганської області дозволило Україні створити умови для контрнаступу в Херсонській області.
Зазначається, що передислокація російських військ до Запорізької області також свідчить про те, що українські контрнаступи не обмежуються Херсонською областю і, ймовірно, відбуватимуться по всій південній осі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...