Опубліковано: 21 Травня, 2024. Переглядів: 336


Сонний параліч: що це за стан і які чотири речі не можна робити

Сонний параліч може бути жахливим і не на жарт налякати.

Лікар попередив про чотири речі, які ви ніколи не повинні робити під час сонного паралічу, стану, коли ви прокидаєтеся, не можете рухатися чи говорити, пише express.co.uk.

Деякі люди можуть навіть сприймати та чути речі, яких насправді немає, через це дивне явище, яке відбувається, коли ви перебуваєте десь між неспанням і сном.

Переживання може бути дуже неприємним і часто пов’язане зі стресом і тривогою. Хоча це нешкідливо і зазвичай швидко проходить, лікар Джо, який також страждає на сонний параліч, поділився своїми медичними порадами.

“Сьогодні вранці у мене був найжахливіший сонний параліч, тому я хотів розповісти вам чотири речі, які ви ніколи не повинні робити, якщо і у вас він трапляється. Як правило, під час швидкої фази сну ваш мозок дуже активний. Це коли може щось снитись”, – каже лікар.

Щоб завадити вам відтворювати ці сни, ваш мозок посилає сигнали гальмівним нейронам, щоб дезактивувати ваші скелетні м’язи, по суті, спричиняючи параліч. Коли є зрив або перекриття між ободом і циклом неспання, пояснює медик.

“Це час, коли виникає сонний параліч. Речі, які ви ніколи не повинні робити. Перше: не вірте всьому, що відчуваєте під час сонного паралічу. У вас можуть бути дуже яскраві галюцинації, і вони часто неприємні, – зауважує Джо.

Не зосереджуйтеся на видіннях. Майте на увазі, що вони нереальні. І це дозволить вам переключити увагу кудись інше.

Не дозволяйте своїм очам “блукати”. Ви можете побачити речі, які не готові побачити. Натомість закрийте очі, це закриє будь-які погані бачення та дозволить вам мати спокійний простір, щоб поговорити про себе.

Не намагайтеся позбутися сонного паралічу. Це спричинить паніку, яка ніколи не принесе користі.

Замість цього зосередьтеся на невеликих рухах, таких як ворушіння мізинцем. Це може розбудити вашу нервову систему і допомогти вам вийти з цього стану.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *