Опубліковано: 11 Квітня, 2024. Переглядів: 278


Один на мільярд: як живе найволохатіша дитина, яка народилась із “синдромом перевертня” (+ФОТО)

2-річний Джарен Гамонган з міста Апайяо, що на Філіппінах, має рідкісну аномалію – одну на мільярд. Хлопчик має “синдром перевертня”. Він народився з густим волоссям не лише на голові, а й на інших частинах тіла.

Його мама Алма вважала, що поява хлопчика пов’язана з прокляттям, накладеним на неї, коли вона з’їла дикого кота, будучи вагітною дитиною, пише thesun.

Незважаючи на переконання Алми, немає медичних доказів того, що споживання котів спровокувало стан.

Вона розповіла, що під час вагітності у неї була нестримна тяга до диких котів, екзотичної страви, яку можна знайти у віддаленому гірському регіоні, де вона живе.

Алма знайшла чорного кота серед сільських друзів і замовила його обсмажити з травами – рішення, про яке вона згодом пошкодувала, коли народився Джарен.

“Я звинувачувала себе, коли він народився, тому що я відчувала тягу. Я відчувала себе дуже винною. Але нещодавно лікарі сказали мені, що це не пов’язано”, – каже жінка.

Її сусіди продовжували підживлювати її ідеями про прокляття, але коли цього місяця вона нарешті відвела Джарена до кваліфікованих лікарів, вони виявили, що в нього хвороба під назвою гіпертрихоз.

Неймовірно рідкісний синдром вражає лише приблизно “одного з мільярда людей”. З часів Середньовіччя у всьому світі було зареєстровано лише від 50 до 100 випадків.

На кадрах видно, як дворічний хлопчик грається біля будівлі та їхнього дому, але Алма хвилюється, що його унікальна зовнішність буде проблемою в школі.

“Я дуже переживаю за нього, коли йому прийде пора йти до школи. З нього можуть знущатися за те, що він інший”, – говорить Алма.

З трьох дітей Алми середня дитина Джарен була єдиною, хто виглядав інакше.

Джарен – грайливий хлопчик, але скаржиться на сверблячі висипання, коли погода стає спекотною.

“Я буду робити йому ванну, коли буде жарко. Ми навіть намагалися підстригти волосся, але воно просто відростало ще довше і густіше, тому ми припинили це робити”, – пояснила вона.

Лікарі оглянули дитину і вважають, що це спадкове захворювання.

“Воно дуже рідкісне. Це може бути у одного з мільярда людей. Хоча лікування гіпертрихозу не існує, такі методи лікування, як лазерна епіляція, можуть допомогти цьому захворюванню”, – каже дерматолог доктор Равелінда Соріано Перес.

Медики спробують провести десять сеансів за чотири-шість тижнів, а потім будуть спостерігати за хлопчиком.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *