Опубліковано: 2 Березня, 2024. Переглядів: 1296


Восьму дитину народила 36-річна мешканка Хустщини в машині «швидкої» (+ФОТО)

Про це розповіли на сторінці 103 Закарпаття у соцмережі Фейсбук.

“Восьму дитину народила 36-річна мешканка Хустщини в машині «швидкої». Сьогодні, о пів на дванадцяту бригада №1005 ( фельдшер Олеся ІГНАТКО та водій Віталій СТИСЛО) отримала виклик на пологи в важкодоступний район, що розташований за 1,5 км від населеного пункту Горінчово.

До місця проживання майбутньої мами, присілок Ділок, було неможливо дістатися автомобілем «швидкої». Але це не завадило нашим фахівцям здолати пішки цю відстань із необхідним обладнанням та ношами. Увесь час усвідомлюючи, що у жінки 8-мі пологи та велика ймовірність швидкого розвитку подій…

Коли дісталися до породіллі, одразу ж поклали жінку на ноші і рушили до медичного автомобіля. Дорогою контролювали стан жінки і намагались транспортувати обережно і швидко.

«Допомагав нам і чоловік породіллі. Вдвох з водієм Віталієм СТИСЛО, було б важко здолати таку довгу відстань із жінкою на ношах, — зауважує фельдшер. Далі, коли дісталися до авто з надією, що встигаємо доправити вагітну до медичного закладу, помчали… Але між селами Горічово та Липецькі Ворота стало зрозуміло – дитина не буде чекати. Зупинили авто і прийняли пологи. Хлопчик народився із обвиттям пуповиною. Разом із водієм, який допомагав мені з усіма маніпуляціями, зробили все, що належить в таких випадках. Поклали новонародженого мамі на груди й так обережно поїхали до лікарні».

Новонародженого разом з мамою швидко та безпечно доставлено до Хустської районної лікарні. Щасливі батьки та дитина почувають себе чудово, завдяки неймовірній роботі нашої бригади. Вітаємо родину та наших надзвичайних фахівців з успішною місією життєдайного початку!”, – йдеться у дописі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...