Опубліковано: 3 Жовтня, 2023. Переглядів: 329


В Україні прогнозують різке зростання цін на пальне

Після рішення НБУ скасувати фіксований курс долар може сягнути 45 гривень, що вплине на ціни на пальне.

До кінця року воно може подорожчати до 65 грн за літр. Про це в коментарі “УНІАН” розповів засновник мережі АЗС “Прайм” Дмитро Льоушкін.

На його думку, перехід до гнучкого курсу призведе до девальвації гривні, що потягне вгору ціни на стелах українських АЗС.

“У серпні не було надходжень грошей від наших донорів, які підтримують нашу валюту. А на міжбанку ми все-одно продали $2,8 млрд. По вересню я статистику не бачив, сказати не можу, вона ще не опублікована. Але я не думаю, що вона буде набагато кращою. Можливо, щось і перепало, але продавали валюту ми все одно активно”, – розповідає експерт.

Льоушкін зауважив, навіть якщо світові ціни на нафту залишаться на тому ж рівні, пальне в Україні все одно подорожчає до близько 65 грн. Зростання цін варто очікувати в найближчі місяці.

“Ми чекаємо збільшення на 23%. Ціна на ОККО сьогодні – 58 грн, плюс 20% – це 69,60 грн. Я думаю, що реальна ціна буде 65-67 грн за рахунок того, що мережі АЗС трохи маржу свою скоротять, маркетингом поріжуть (урізавши знижки та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів – Gazeta.ua)”, – підсумував експерт.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...