Опубліковано: 29 Липня, 2022. Переглядів: 304


Тарифи на комуналку не зростуть до кінця війни – Рада проголосувала за мораторій

Протягом дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення в Україні запроваджується мораторій на підвищення тарифів.

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкти №7427 та №7429, які передбачають непідвищення тарифів протягом дії воєнного стану.

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

“Опалювальний сезон буде без підвищення тарифів на тепло та гарячу воду. Народні депутати проголосували надважливі законопроєкти, які захистять і споживачів, і підприємства від цінових коливань на ринку газу та забезпечать фінансову спроможність у сфері теплопостачання”, – зазначив міністр.

Протягом дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення в Україні запроваджується мораторій на підвищення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів. При цьому визначено гарантії для суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання.

Також передбачено відтермінування погашення заборгованості за договорами реструктуризації заборгованості підприємствам ТКЕ виробничі потужності яких розташовані на тимчасово окупованій території, або виробничі потужності яких були знищені чи пошкоджені внаслідок обстрілів, або знаходяться в зоні бойових дій.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...