Опубліковано: 14 Січня, 2022. Переглядів: 2813


У готелі в Карпатах вчинили стрілянину, але поліція нікого не затримала (+ФОТО, ВІДЕО)

У готелі Home Hotel у Буковелі група людей влаштувала безладну стрілянину на вулиці. Поліцейські, які прибули на виклик не вчинили щодо них жодних дій та звинуватили заявника у “створенні конфлікту”.

Ситуацію у своєму Facebook описав волонтер, засновник волонтерської організації Combat-UA та проєкту InfoCar.ua Павло Кащук.

Про це пише OBOZREVATEL.

Він пояснив, що в готелі на той час відпочивали його друзі з дітьми, коли почули з вулиці 20-30 пострілів. Вийшовши з номера, свідок побачив двох чоловіків, які намагалися перезарядити пістолет.

Двоє чоловіків намагалися перезарядити пістолет

На місце інциденту викликали поліцію. За словами Кащука, приїхало одразу два екіпажі. Його знайомому здалося, що з ними намагаються “домовитися”, тому чоловік підійшов і почав вимагати написати заяву.

“Як ви думаєте, яка реакція поліцейських? Звинувачують мого друга, який, звичайно, теж на емоціях вже, у створенні конфлікту”, – обурився Кащук.

У результаті, за його словами, поліцейські вилучили пістолет і поїхали, нікого не затримавши, хоча люди поводилися неадекватно.

“Радять знову дзвонити “якщо що не так””, – наголошується в пості.

“От мені цікаво, якщо одне з цих тіл у чаді зараз дістане з сумки другий пістолет і когось уб’є (це реально сусідні номери в готелі), яка відповідальність чекає на поліцейських, які ретувалися? І чи чекає взагалі?” – запитав волонтер.

У готелі біля Буковеля відкрили стрілянину

Поліція не вчинила жодних дій


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 095 680 80 51

+38 098 311 90 70

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...