Опубліковано: 13 Січня, 2022. Переглядів: 9427


У Львові на Різдво отямилася 6-річна дитина, яка рік провела в комі: це назвали справжнім дивом

У Львові напередодні Різдва, 6 січня, прийшов до тями 6-річний хлопчик, який впав у кому рівно рік тому, також у Святий вечір. Батьки протягом цього часу оточували малюка увагою та опікою, щиро вірячи в диво. Дивовижну різдвяну історію розповів керівник Львівського Центру нейрохірургії та неврології Андрій Токарський, повідомляє Depo.Львів.

Дитина напередодні Різдва 2021 каталася на санчатах, в якийсь момент хлопчик втратив рівновагу і врізався на швидкості в дерево.

“Через важку черепно-мозкову травму малюк впав у кому. Найважчими для його родини були наступні 365 днів. Але вони постійно наполягали, що їхня дитина прокинеться та повернеться до нормального життя”, – поділився подробицями лікар.

Токарський зазначив, що коли малюк розплющив очі рівно через рік після того, що сталося, у диво повірили навіть атеїсти. Причому найбільшою радістю стало те, що хлопчик прокинувся, наче проспав одну ніч.

“Я 40 років працюю у цій сфері, на моїх руках помирало чимало людей. Але коли родичі тяжко хворих людей запитують мене, що їм робити під час операції, я відправляю їх молитися, навіть якщо вони кажуть, що невіруючі. І я вам скажу, що ті операції, під час яких сім’ї моляться за пацієнта, проходять значно успішніше та легше, ніж ті, коли такі молитви ігнорують”, – підкреслив фахівець.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 095 680 80 51

+38 098 311 90 70

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...