Опубліковано: 15 Серпня, 2026. Переглядів: 665


На Закарпатті сталася смертельна ДТП: подробиці трагедії (+ФОТО)

Вночі 15 серпня о 00:18 диспетчери лінії «102» отримали повідомлення про ДТП за участю мотоцикла у селищі Ясіня Рахівського району.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група районного відділу поліції.

Попередньо поліцейські встановили, що 18-річний місцевий житель, керуючи мотоциклом «Kovi», не впорався з керуванням.

Він перетнув суцільну лінію дорожньої розмітки й зіткнувся з бордюром. Після цього мотоцикл з’їхав у кювет.

Внаслідок аварії 18-річний водій отримав тяжкі тілесні ушкодження та наразі перебуває у лікарні. Його 20-річний пасажир також був госпіталізований, однак під час надання медичної допомоги помер.

На місці події поліцейські провели огляд та вилучили мотоцикл без державної реєстрації. У водія відібрали зразки крові для проведення експертизи на стан спʼяніння.

За цим фактом слідчі ГУНП в Закарпатській області проводять досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження.

У справі тривають необхідні процесуальні дії та встановлюються усі обставини аварії.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *