Опубліковано: 7 Квітня, 2026. Переглядів: 164


В Україні різко зросла кількість нападів на працівників ТЦК — Нацполіція

З початку повномасштабної війни в Україні зафіксували понад 600 випадків опору працівникам територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Про це повідомила Національна поліція у коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

Напади на представників ТЦК

За даними Нацполіції, внаслідок нападів загинули щонайменше три працівники ТЦК і СП.

Найбільше випадків нападу на працівників ТЦК зафіксували у Харківській області – 68, в Києві – 53, а у Дніпропетровській області – 44 факти з початку дії воєнного стану, зазначили у Нацполіції.

Подібні випадки зафіксували й в інших регіонах країни. Зазначається, що найбільше таких інцидентів виявили на Волині (38), Львівщині (37), Одещині (36), Чернігівщині (33) та в інших регіонах України.

Статистика Нацполіції свідчить про різке збільшення кількості таких правопорушень: якщо у 2022 році було зафіксовано лише п’ять інцидентів, то вже наступного року їхня кількість зросла до 38.

– За 2024 рік зафіксовано 118 випадків нападу на представників ТЦК, у 2025 році загальна кількість інцидентів становила 341. З початку 2026 року фактів опору ТЦК вже зафіксовано більше сотні, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що лише протягом останнього тижня в Україні відбулося три випадки нападу на представників ТЦК з тяжкими наслідками.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *