Опубліковано: 25 Травня, 2021. Переглядів: 884


У Хусті відпрацювали дії під час умовного пограбування банку (+ФОТО, ВІДЕО)

Як діяти під час пограбування банку — такі навчання провели в Хусті. Поліцейський Сергій Конепуда каже: це плановий захід. Для цього створили умовну ситуацію, коли грабіжник намагається забрати гроші і покинути будівлю.

О 12 годині почалося навчання: до банку зайшов чоловік у масці.

Касирка банку викликала охорону і за кілька хвилин приїхали поліцейські. Коли чоловік почав тікати, за сценарієм його перехопили і затримали. Далі правоохоронці склали протокол і вилучили зброю.

Загалом у Хусті відпрацювали дії працівників банку і правоохоронців під час можливого пограбування, каже поліцейський Сергій Конепуд.

“В обов’язки реагування входить те, що під час того, коли грабіжник грабує банк, охоронець або касир натискає кнопку тривоги, після чого сигнал йде на пульт головного централізованого спостереження поліції охорони, що знаходиться в місті Ужгород. Сигнал моментально передається нарядам реагування і в найкоротший термін наряди реагують на спрацювання”, — розповів правоохоронець.

Начальник хустського відділення банку Василь Попович розповів: усі працівники знають, як необхідно поводитися під час спроби пограбування. Інструктаж у них відбувається щомісяця.

“У першу чергу працівник має миттєво зреагувати, — сказав Василь Попович, — навіть, якщо це не грабіжник, а просто емоційно неврівноважена людина, відповідно застосовується кнопка тривоги для виклику охорони. Впродовж кількох хвилин служба охорони вже на місці реагує і чітко знає свої обов’язки. Відповідно, є в нас і стаціонарна охорона під час роботи”.

Кнопки тривоги в банках і ювелірних магазинах встановлюють працівники Поліції охорони, — розповідає інженер сектору технічної охорони мукачівського міжрайонного відділу Іван Габовда.

“Касир за своїми функціональними обов’язками натискає кнопку тривоги. …Отримавши сигнал, наші працівники групи затримання, які є в місті Хуст, негайно реагують на сигнал тривоги. Згідно своїх функціональних обов’язків у найкоротший термін прибувають до місця дислокації і блокують порушення”, — розповів Іван Габовда.

Поліцейський Сергій Конепуд каже: такі планові навчання проводять три-чотири рази на квартал.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *