Опубліковано: 25 Лютого, 2026. Переглядів: 145


Угорщина заявила про передислокацію військ для захисту енергооб’єктів від “українських атак”

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вийшов із заявами про нібито “українську загрозу” для енергосистеми країни. Він анонсував розгортання військових для захисту енергетичної інфраструктури. Про це повідомляє HVG.

Україна нібито “планує нові дії”, як заявив 26 лютого угорський прем’єр після зустрічі Ради оборони, з метою зашкодити енергосистемі Угорщини, на додачу до зупинки постачання російської нафти через нафтопровід “Дружба”.

Саме за цієї причини Орбан буде вживати заходів.

“Я розпорядився посилити захист об’єктів енергетичної інфраструктури… Ми розмістимо військових біля енергетичних об’єктів та необхідні засоби, щоб запобігати атакам. Поліція буде патрулювати довкола визначених електростанцій, розподільчих станцій і диспетчерських центрів”, – заявив Орбан.

Він заявив, що розпорядився заборонити польоти дронів у прикордонному з Україною регіоні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *