Опубліковано: 11 Лютого, 2026. Переглядів: 233


МВС порадило українцям підготувати “тривожну валізку”

Через масовані обстріли МВС рекомендувало українцям подбати про базовий запас продуктів, медикаментів та набрати питної і технічної води.

Про це пише газета “Експрес” з посиланням на повідомлення в Telegram-каналі МВС України.

Що має бути вдома під час загрози відключень: перелік від МВС

Так, у зв’язку з можливими ускладненнями в роботі критичної інфраструктури у відомстві радять першочергово зробити запас питної та технічної води на кожного члена сім’ї (3 л питної та 11–12 л технічної на добу), а також продуктів тривалого зберігання та медикаментів.

Також у міністерстві радять подбати про валізу першої необхідності.

“У ній мають бути документи, засоби особистої гігієни, теплі речі, аптечка, засоби обігріву та достатня кількість готівки. Не забудьте потурбуватися про дітей: поясніть їм правила безпеки та стежте, щоб вони їх дотримувалися. А також подбайте про домашніх улюбленців – запасіть для них воду та їжу”, — йдеться у повідомленні.

В МВС також порадили бути готовими до посилених заходів безпеки.

“Слідкуйте за повідомленнями влади, тримайте пристрої та альтернативні джерела електроенергії зарядженими, обмежте перебування на вулиці без нагальної потреби, особливо у темний час доби.  Якщо вам потрібна допомога або консультація – телефонуйте 112. Без мобільного зв’язку? Підключайтеся до Wi-Fi та звертайтесь через застосунок 112 Ukraine”, — повідомили у відомстві.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *