Опубліковано: 15 Січня, 2026. Переглядів: 629


РФ атакувала західний регіон України, є пошкодження

У четвер, 15 січня, Росія атакувала Львів ударними БпЛА.

Під ранок пролунав вибух поблизу пам’ятника Степанові Бандері.

Близько 5:45 було оголошено повітряну тривогу у Золочівському районі, а згодом і у Львовівському.

Повітряні сили ЗСУ повідомили про БпЛА у Золочівському районі, а згодом про дрони курсом на Пустомити.

Голова ЛОВА Максим Козицький наголосив, що ворожі безпілотники рухаються на Львів та закликав мешканців перебувати у безпечному місці.

Близько 6:40 у місті пролунали вибухи.

“У Львові було чути вибухи. Прошу залишатися в безпечному місці”, – додав міський голова Андрій Садовий.

Спершу голова ЛОВА повідомив про влучання ворожого бойового дрона в центрі Львова, однак згодом уточнив, що дрон впав на дитмайданчик на вулиці Степана Бандери.

“Попередньо, без жертв і постраждалих”, – додав він.

За інформацією міського голови, ворожий дрон впав на дитячий майданчик біля пам’ятника Степанові Бандері.

“Вибуховою хвилею зачепило тракториста, який прибирав сніг, але з ним усе гаразд. Вибуховою хвилею вибило вікна у будинках поруч – зокрема, в корпусі політехніки та житлових будинках”, – розповів міський голова.

Крім того, за попередньою інформацією, внаслідок атаки 9 житлових будинків та церква пошкоджені. Зазнали ушкоджень, зокрема, вітражі в церкві святих Ольги та Єлизавети.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *