Опубліковано: 17 Листопада, 2025. Переглядів: 657


На Закарпаті затримали військовозобов’язаних чоловіків (ФОТО)

На Закарпатті прикордонники Чопського загону затримали групу чоловіків, які перебували у прикордонні без відповідного дозволу. Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Військовослужбовці затримали чоловіків у лісі поблизу села Забрідь Ужгородського району.

За інформацією прикордонників, коли військовозобов’язані помітили наряд, вони намагалися втекти. Чоловіків зупинили за 300 метрів від державного кордону. Вони виявилися жителями Донецької, Хмельницької, Вінницької та Львівської областей віком від 33 до 53 років.

“Під час опитування чоловіки зізналися, що мали намір потрапити до Словаччини, а потім до інших країн Євросоюзу з метою працевлаштування”, — ідеться в повідомленні.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ.

За частиною 2 статті 204-1, статтею 185-10 та частиною 1 статті 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення чоловікам загрожує штраф до 8500 грн або адміністративний арешт до 15 діб.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *