Опубліковано: 24 Січня, 2025. Переглядів: 1708


На Закарпатті військовозобов’язаний чоловік загримів до реанімації: що сталося (ФОТО, ВІДЕО)

24-річний житель Кіровоградщини намагався незаконно потрапити до Румунії через складний високогірний кордон у Закарпатті.

Через погані погодні умови і виснаження чоловік не зміг продовжити свій шлях, повідомила пресслужба ДПСУ.

“Пошуки тривали понад 7 годин. Вони ускладнювалися глибоким сніговим покривом і поганою видимістю.

Зусиллями прикордонників та рятувальників порушника було знайдено за 10 метрів до кордону. Чоловік був настільки виснажений і замерзлий, що не міг навіть говорити”, – йдеться у повідомленні.

Його оперативно переодягли у сухий теплий одяг, напоїли гарячим чаєм і передали медикам. Наразі він перебуває у реанімації з діагнозами загальне переохолодження та зневоднення.

“Вкотре застерігаємо від спроб порушення кордону. Тим паче у вкрай небезпечні для життя та здоров’я способи, як подолання засніженого високогір’я чи перепливання крижаних повноводних водойм”, – наголосили прикордонники.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *