Опубліковано: 1 Жовтня, 2023. Переглядів: 380


“Все – потім. Усе – після війни, після перемоги” – Зеленський звернувся до українців

Президент Володимир Зеленський звернувся до громадян у День захисників і захисниць України. Бути захисником України – це бути щодня з Україною, в Україні, задля України, сказав президент.

“Сьогодні, відповідаючи на питання, що я робив до 24 лютого, чимало хто скаже: я жив цивільним життям. Айтівець, інженер, фермер, актор, адвокат.

Я був тим, ким мріяв. Але став тим, ким мусив. Захисником і бійцем. Бо є миті, коли доля країни – лише в наших руках”, – заявив глава держави.

Хтось 24 лютого був у відпустці за кордоном, хтось працював там, хтось навчався за кордоном, сказав Зеленський.

“І тисячі з них, долаючи шлях із багатьма пересадками, а потім навіть пішки долаючи кордон, повернулися в Україну, аби її захищати. І, як і мільйони тих, хто був тут, відклали всі справи, роботу, плани, ствердно сказавши: “Все – потім. Усе – після війни. Усе – після перемоги”, – заявив президент.

Мета цього дня – ушанування хоробрості та героїзму захисників і захисниць незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сказав Зеленський.

Українці наближають перемогу всі ці 585 днів і будуть робити це надалі, заявив президент.

“Ми зупинили навалу значних сил ворожої армії, вистояли й не віддали Київ, Харків, Одесу, Миколаїв, Запоріжжя, Суми та ще сотні-сотні міст і сіл. Виганяємо окупантів. І робимо й будемо робити це надалі. Ставали міцнішими, загартованішими, краще оснащеними й озброєними. І робимо й будемо робити це надалі. Перемогли важку зиму, долаємо ракетні атаки й терор”, – сказав президент.

“Ми відзначаємо цей день у свято Покрови Пресвятої Богородиці. Народне свято, яке стало державним. Днем захисників і захисниць України. Державне свято, яке стало народним. А коли держава і народ разом – вони завжди перемагають”, – звернувся Зеленський.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...