Опубліковано: 30 Серпня, 2023. Переглядів: 314


Одіозний прем’єр Угорщини Орбан оскандалився заявою про програш України у війні

Україні не вистачить кількісного ресурсу, щоб перемогти у війні Російську Федерацію.

Одіозний прем’єр Угорщини Віктор Орбан вважає “брехнею” той факт, що Україна здатна виграти війну з Росією. Таку думку він висловив в інтерв’ю ексведучому Fox News Такеру Карлсону.

“Для перемоги у війні головне кількісний ресурс. У Росії він явно більший, тож це брехня.

Це не лише непорозуміння, це брехня і неможливо. Будь-хто, хто займається політикою та розуміє логіку, цифри та дані, знає, що про це не може бути й мови”, – заявив він.

Водночас Орбан нібито “глибоко симпатизує” Україні, але у її перемогу не вірить

“Ми маємо зрозуміти, що не можемо перемогти росіян своїм мисленням. Вони не вбиватимуть свого лідера. Вони ніколи не здадуться. Вони збережуть країну разом та захистять її”, – сказав явно проросійський очільник угорського уряду.

Орбан також упевнений, що чим більше грошей та зброї західні країни передадуть Києву, тим більше озброєння вироблятиме РФ. Із Москвою нібито краще домовитися про нову безпекову архітектуру, яка забезпечить безпеку та суверенітет України, але не членство в НАТО, вважає прокремлівський політик.

“Якщо будь-яка західна країна надішле свої війська, це означатиме пряму війну між Заходом і Росією. І ми негайно опинимося в Третій світовій війні. Це дуже небезпечний момент”, – наголосив він.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...