Опубліковано: 14 Лютого, 2023. Переглядів: 429


У війні настає критичний момент – США

Адміністрація президента США Джо Байдена попередила українську владу про те, що у війні проти росії настав критичний момент, щоб змінити її траєкторію.

 Про це пише The Washington Post.

Ннещодавні пакети допомоги, надані Конгресом та союзниками, дають Україні найкращий шанс рішуче змінити хід війни.

При цьому в адміністрації Байдена побоюються, що важко буде продовжувати отримувати такий же рівень оборонної та економічної допомоги від Конгресу.

Критичний момент у війні настане навесні, коли розпочнеться очікуваний наступ РФ, а Україна розпочне контрнаступ.

Адміністрація американського президента працює з Конгресом, щоби затвердити ще 10 мільярдів доларів прямої бюджетної допомоги Україні. Також очікується, що наступного тижня буде оголошено ще один великий пакет військової допомоги та нові санкції проти РФ.

Про критичний характер наступних кількох місяців Києву вже заявили високопосадовці адміністрації Байдена, у тому числі заступник радника з національної безпеки Джон Файнер, заступник держсекретаря Венді Шерман та заступник міністра оборони Колін Каль, які відвідали Україну минулого місяця.

Директор ЦРУ Вільям Бернс за тиждень до них приїжджав в Україну та поінформував Володимира Зеленського про свої очікування щодо військових планів рф на найближчі місяці.

Байден та його помічники прагнуть уникнути будь-яких ознак послаблення рішучості Заходу напередодні річниці вторгнення, сподіваючись дати зрозуміти путіну, що підтримка України не слабшає.

Аналітики попереджають, що йморвіно ні росія, ні Україна навряд чи отримають вирішальну військову перевагу в найближчому майбутньому.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...