Опубліковано: 12 Січня, 2021. Переглядів: 409


16 протоколів за порушення з початку локдауну склали поліцейські на Закарпатті (ВІДЕО)

Перевірки провели патрульні поліцейські у кав’ярнях, перукарнях та магазинах в Ужгороді. Про це розповів речник патрульної поліції Закарпаття Ернест Завадський. За його словами, такі перевірки проводять із початку локдауну 8 січня.

У понеділок, 11 січня, правоохоронці порушень не виявили.

Загалом від початку локдауну на Закарпатті склали 16 протоколів про порушення. Нагадаю, посилений карантин в Україні діятиме до 24 січня. До цього часу заклади харчування можуть працювати тільки в режимі навинос – приймати відвідувачів всередині не можна.

Розпочали перевірку патрульні поліцейські о 12 годині на проспекті Свободи в Ужгороді. Магазин з дитячими товарами був відчинений. Продавчиня Любов Чекрій пояснила: магазиг не працює, а вона прийшла, аби усунути проблему з дахом.

Перевірили поліцейські магазин продуктових та побутових товарів: працював кондитерський відділ, хлібний, і бакалія та овочевий.

“Не продаємо іграшки, і це все, що закрито, це не працює, — розповіла продавчиня Наталія Костарева. — Лише овочі і побутова хімія. Косметика. Цей відділ повністю закритий”.

Під час локдауну в кав’ярнях та ресторанах приймати людей всередині заборонено. В одній із кав’ярень двоє відвідувачів були на терасі. Сісти за столики всередині вони не можуть. За словами продавчині, кав’ярня працює тільки навинос.

Салони краси та перукарні можуть приймати відвідувачів під час посиленого карантину, але тільки за попереднім записом. Перукарка салону на проспекті сказала: більше двох відвідувачів у залі не приймають.

“Усі клієнти в масках, усім вимірюємо температуру”, — сказала перукарка Єва Валінт.

Порушень під час перевірки в Ужгороді 11 січня не виявили, каже патрульна поліцейська Вікторія Копинець.

Такі перевірки правоохоронці проводять щодня, розповів речник патрульної поліції Закарпаття Ернест Завадський.

“Стосовно порушників, на яких ми складали адміністративні матеріали, це були як відвідувачі, які були без засобів захисту, або не користувалися ними, так і надавачі послуг або підприємства, або установи які здійснювали торгівлю попри обмеження: серед таких були і заклади харчування, серед таких були і кафе”, — сказав речник.

За словами Ернеста Завадського, штраф для підприємців, які працюють під час локдауну, становить від 34 тисяч гривень.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *