Опубліковано: 24 Січня, 2023. Переглядів: 355


Зеленський прокоментував загрозу з боку Білорусі

Загроза наступу російських військ з території Білорусі існує. Україна готується до будь-яких викликів. Про це сказав президент Володимир Зеленський на брифінгу у вівторок.

“Я бачу, що більшість населення Білорусі, я впевнений, що більшість військових незалежної Білорусі, які є військовими саме Білорусі, вони не хочуть нападати й іти силою зі зброєю на українське суспільство”, – сказав президент.

Все залежить від поваги білорусів до своєї країни, зі слів Зеленського.

“Що стосується російських військ, які можуть опинитися сьогодні на будь-якій території будь-якої держави, бо вони вважають, що у них такий, знаєте, “військовий Шенген”. І тому це все залежить від поваги населення будь-якої держави до своєї держави. А також поваги керівництва тієї чи іншої держави, яка може допустити або не пускати військових, озброєних людей на свою незалежну територію”, – заявив.

“Ми нападати на Білорусь не збираємося і ніколи не збиралися. Немає таких намірів. Це головний сигнал від усього українського народу до білоруського народу”, – заявив Зеленський.

“Але я вважаю, що з цього напрямку успіху у них не буде. Якщо навіть він (ворожий наступ) буде гіпотетично”, – сказав президент.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...