Опубліковано: 18 Грудня, 2022. Переглядів: 400


У рази смертоносніший за COVID: медики попередили про спалах “верблюжого грипу”

Британські медики попередили про спалах “верблюжого грипу” (MERS). Ним могли заразитися уболівальники під час поїздки до Катару на Чемпіонат світу з футболу. Про це повідомляє видання The Sun.

Агентство з безпеки охорони здоров’я Великої Британії закликало лікарів стежити за людьми, які скаржаться на лихоманку та проблеми з диханням.

Зараз кількість випадків інфікування може зрости через величезну кількість уболівальників, які приїхали до Катару на Чемпіонат світу з футболу та які, можливо, мали контакт з верблюдами.

За останні роки майже 1 000 людей померли від “верблюжого грипу” або Близькосхідного респіраторного синдрому. “Верблюжий грип” набагато смертоносніший за коронавірус.

Що відомо про “верблюжий грип”

Близькосхідний респіраторний синдром (MERS-CoV) — це гостра респіраторна вірусна інфекція, спричинена патогенним для людини коронавірусом MERS-CoV.

Перебіг хвороби може мати безсимптомний характер, а може супроводжуватись високою температурою тіла, кашлем і задишкою. Часто у хворих діагностують пневмонію.

За інформацією ВООЗ, збудник інфекції обмежується Аравійським півостровом. Більшість випадків зареєстровано в Саудівській Аравії, Омані, Катарі, Ірані, Йорданії, Кувейті, Ємені, Об’єднаних Арабських Еміратах. За межами регіону фіксувались поодинокі завізні випадки хвороби. Тим не менш, мандрівникам варто бути пильними та враховувати вірогідність інфікування на території перелічених країн.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...