Опубліковано: 26 Вересня, 2022. Переглядів: 4591


Моторошна історія: українка в Польщі народила мертву дитину з важкою патологією

Громадянка України Марина в Польщі народила мертву дитину з важкою патологією. Наслідки ледь не коштували життя жінки. Історію Марини Яворської розповідають «Факти».

Лікарі приховали важку патолоргію у дитини та не дали жінці зробити аборт.

Марина переїхала до Польщі 2 роки тому.

Жінка перебувала на 17-му тижні вагітності, коли проходила УЗД у відомого варшавського гінеколога. Він зробив обстеження і сказав, що у неї, швидше за все, народиться дівчинка.

Про те, що у плода відсутній череп, лікар вагітній не повідомив.

Ваду діагностував інший гінеколог, але сталося це вже на 30-му тижні вагітності.

Жінка вирішила не народжувати дитину, оскільки діти з акранією не живуть, а кожен день вагітності зміцнював її зв’язок з дитиною, яка все одно мала померти.

Дефект неможливо вилікувати. Дитина без черепа не бачить і не чує, з нею неможливо встановити жодного контакту. Голова закінчується на рівні очей, а на місці черепа залишається величезна кривава рана.

Втім, аборт зробити жінці в Польщі не дозволили.

«Жінка перебувала в депресії та мала суїцидальні думки. Вона отримала довідку від психіатра, в якій зазначалося, що продовження вагітності може загрожувати її здоров’ю та життю. На 31 тижні вагітності вона звернулася до спеціалізованої лікарні »Інфлянка« у Варшаві, але лікарі відмовилися переривати вагітність. Ситуація змінилася, коли з відпустки повернувся директор лікарні. Лікарі викликали пологи на 33-му тижні вагітності, дитина народилася мертвою. Марина не хотіла на неї дивитися, бо, за її словами, »не пережила б цього«, – розповідають у Фонді допомоги жінкам і планування сім’ї »ФЕДЕРА”, куди звернулася Марина за підтримкою.

Справою Марини займалася юристка фонду Каміла Ференц, а історію українки висвітлили навіть у документальному фільмі під назвою «Її повинні були назвати…».

Додамо, що аборти в Польщі дозволяються лише у двох випадках: якщо жінка завагітніла в результаті зґвалтування, або якщо плід несе загрозу її життю.

А ось коли плід, який перебуває в утробі, має важкі вади, жінка змушена його народити.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...