Опубліковано: 12 Серпня, 2022. Переглядів: 440


“Вихід України на кордони 1991 року” – Резніков зробив заяву про “територіальний компроміс” з РФ

Питання щодо “компромісів” з Росією можемо допускати лише тоді, коли Україна матиме стабільну підтримку союзників і розуміння архітектури безпеки на роки вперед. Про це заявив Міністр оборони Олексій Резніков в ефірі DR Denmark. Він наголосив, що “територіальний компроміс” з РФ – це вихід України на кордони 1991 року.

Міністр запевнив, що Україна послідовно звільнятиме всі свої території, зокрема анексований півострів Крим.

“Для цього Україні потрібно стабілізувати фронт, щоб Генштаб міг обрати найсприятливіші способи й напрямки для контрнаступу. Він нам необхідний для звільнення територій, саме тому ми його анонсували як факт”, – пояснив він.

Він наголосив, що ЗСУ потребує більше зброї від союзників.

“Наша головна мета – це звільнення всіх тимчасово окупованих територій у кордонах 1991 року з Херсоном, Маріуполем, Бердянськом, Луганськом, Донецьком, і, звісно, Кримом”, – зазначив Резніков.

Щодо компромісу з Росією, то, за словами Резнікова, армія країни-агресорки має вивести всі війська з території України.

“Компроміс можливий лише коли росіяни виведуть війська з території України. Обговорюватимемо питання сусідства між країнами після звільнення територій. Вони мають заплатити репарації за всю зруйновану інфраструктуру й усіх убитих українців – за вбивства, зґвалтування, тортури й усі злочини”, – наголосив він.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...