Опубліковано: 20 Квітня, 2022. Переглядів: 755


ТОВ «Проектно-будівельний комплекс» повідомляє

У зв’язку з повідомленнями Міністерства юстиції України про заплановане відновлення роботи Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що дозволить з кінця квітня законно продавати квартири з нотаріальним оформленням договорів, повідомляємо наступне:

ТОВ «Проектно-будівельний комплекс» як проектант, замовник і підрядник працює з 1998 року. Із 786 збудованих нами квартир – 242 передано за різними державними програмами. На даний час, завершується будівництво «Соціально-побутового та житлово-торгового комплексу в с.Минай Ужгородського району» (на межі м.Ужгорода) з необхідною технічною та соціальною інфраструктурою. Квартири поліпшеного планування, з індивідуальним газовим опаленням та гарячим водопостачанням, розводкою внутрішньоквартирних інженерних комунікацій, висотою стель 3м, штукатурка, стяжки, з 2 санвузлами в дво- і трикімнатних квартирах. Будинки забезпечені ліфтами.

На теперішній час маємо для продажу:

У введених в експлуатацію будинках:

– Дві 2-кімнатні квартири, площею 81,5 кв.м. кожна,

– Дві 3-кімнатні квартири, площами 101,3 та 107,4 кв.м.

В 60-квартирному житловому будинку, запланованому до вводу в експлуатацію на серпень – вересень 2022 р залишилось закупити та змонтувати індивідуальні газові турбокотли та ліфти, оздоблення сходових кліток. Всі інші роботи, включаючи інженерні мережі, виконані. Вільні для продажу:

– 6 однокімнатних квартир, загальною площею, по 54 – 58 м2 кожна,

– 6 двокімнатних квартир, загальною площею по 86,8 м2 кожна

Ціни на квартири складають:

Для однокімнатних квартир – сума у грн., еквівалентна 750 дол. за кв.м.

Для двокімнатних квартир – сума у грн., еквівалентна 700 дол. за кв.м.

Для трикімнатних квартир – сума у грн., еквівалентна 650 дол. за кв.м.

Можливе безвідсоткове відтермінування частини платежу

 

В мікрорайоні Минай забезпечено необхідну соціальну інфраструктуру: магазини, перукарня, кафе, ательє, стоматологічний кабінет, фітнес-центр та тренажерний зал, футбольне поле зі штучним покриттям, дитячі та спортивні майданчики, паркова зона, площею 1,1 га, з грудня 2021 року відкрився та працює працює Медичний центр «Гармонія» з термальними лікувальними басейнами (деталі на сайті https://harmoniyatermal.com/)

 

З питань придбання квартир, цін, порядку оплати та ін. звертайтесь за тел:

+380503721256 Олійник Євген Іванович, директор

+380667174035 Олійник Євгеній Петрович, юрист

E-mail: budkomplex1@ukr.net


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...