Опубліковано: 15 Лютого, 2022. Переглядів: 768


Вчені назвали п’ять ознак смертельної хвороби легень

Деякі симптоми раку можуть збігатися з COVID-19.

Всі ми знаємо, що постійний кашель є ознакою коронавірусу, але він також може бути ознакою одного з найбільш смертоносних видів раку. Лікар Амір Хан розкрив основні ознаки хвороби, на які потрібно звернути увагу.

Про це повідомляє The Sun.

Рак легенів – ознаки

На перших стадіях захворювання часто немає симптомів, і вони, зазвичай, стають помітними занадто пізно.

Лікар Амір Хан розкрив основні ознаки раку легенів, на які потрібно звернути увагу. Одне з найважливіших повідомлень, які люди мають зрозуміти, на даний момент, полягає в тому, що не кожен кашель є симптомом COVID-19.

“Якщо у вас є незрозумілий кашель протягом трьох тижнів або більше – сходіть до лікаря. Вам може знадобитися додаткове дослідження. Особливо, якщо ви курите”, – повідомив лікар.

Окрім куріння, іншими причинами є забруднення повітря та професійний вплив. Деякі симптоми раку можуть збігатися з COVID-19, але якщо вони тривають протягом трьох тижнів або більше, вам потрібно пройти обстеження.

“Симптоми, на які точно треба звернути увагу: кашель з кров’ю, зміна вашого голосу (якщо ваш голос став хрипким). Поганим знаком може бути і задишка протягом трьох тижнів або більше. Якщо ви курите і у вас незрозуміла втома, втрата ваги, навіть зміна форми нігтів – все це може бути ознакою раку легенів”, – пояснив лікар.

Біль у плечі – є ще одним симптомом. Адже у районі легенів можуть бути пухлини, які викликатимуть біль.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...