Опубліковано: 30 Листопада, 2021. Переглядів: 1815


Українців, які мають земельні паї, обклали новим податком

Відтепер усі українці, у власності яких є земельні паї, зобов’язані сплачувати мінімальний податок у 1,5 тис грн з кожного гектара.

Така норма міститься в так званому “ресурсному” законі, який сьогодні ухвалила у другому читанні та загалом Верховна Рада.

Про це пише OBOZREVATEL.

Податки доведеться платити також, якщо ділянка розташована в межах міста (фактично це город): якщо розмір цього городу 0,5 га (50 соток), доведеться платити фіксований податок. Причому навіть якщо людина вирощує на ній продукцію виключно для власного споживання і не продає її на ринку.

Щодо сільськогосподарських земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів – то вони повинні будуть сплачувати не менше мінімальної суми податку, приблизно 1500 грн з 1 гектара.

Характерно, що це підвищення ніяк не вплине на великі агрохолдинги, оскільки вони не є власниками землі – виключно на невеликих фермерів та селян, що мають землю.

Як відомо, сьогодні Верховна Рада ухвалила загалом законопроект №5600. Цим законом підвищуються податки для цілого ряду галузей, у тому числі – для виробників алкоголю та продуктів харчування. Також запроваджується податок на продаж нерухомості у 18%.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 095 680 80 51

+38 098 311 90 70

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...