Опубліковано: 9 Червня, 2021. Переглядів: 511


На Закарпатті мачуха відмовилися від 13-річної дівчинки, яка врятувала з вогню п’ятьох її дітей (ВІДЕО)

Від маленької героїні-українки, яка винесла братів і сестру з вогню, відмовилися батьки.

Як повідомляє РБК-Україна, на Закарпатті від 13-річної Софії Рознійчук, яка врятувала від смерті своїх братів і сестру, відмовилися батьки. У 2018 році дівчинка при пожежі винесла з палаючого будинку чотирьох братів і сестру.

Дівчинка за мужність і героїзм отримала нагороду з рук президента України Володимира Зеленського і стала лауреатом Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник 2019”.

Софія розповіла, що після пожежі вона з сім’єю жила на вулиці, а потім її забрали соціальні працівники. Однак молодших дітей батьки згодом забрали з дитбудинку, а Софію залишили.

Дівчинка не може стримати сліз, коли говорить про свою сім’ю.

Мати дівчинці не рідна

Будинок, в якому виросла Софійка, згорів повністю і відновленню не підлягає. На перший час багатодітну сім’ю прихистили знайомі з Рахова. Але пізніше майже вся сім’я опинилася на вулиці і Софію рідний батько і прийомна мати змушували просити милостиню.

Її і ще двох братиків співробітники ювенальної поліції забрали прямо з вулиці і поселили в дитячий будинок. Проти батька Софійки почали процес позбавлення батьківських прав. Мама братиків і сестрички їй не рідна, і тому забирати Софію з дитячого будинку вона відмовилася.

Зараз маму Софії позбавили батьківських прав. Соцпрацівники також вже звернулися до суду, щоб і у батька Софії забрати права на дитину. Відомо, що чоловік живе з 7 своїми молодшими дітьми і новою дружиною, а мати — у Вінниці, вона також відмовляється бачитися з дочкою.

Начальник служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації Олена Кокіш розповіла, що вони півроку шукали батька Софії, щоб він прийшов до дівчинки в дитячий будинок, але той поїхав до Києва. Інших дітей виховує мачуха Софії.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 095 680 80 51

+38 098 311 90 70

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...