Український боксер Олександр Усик заявив, що залишає вакантними всі свої чемпіонські пояси у надважкій вазі. Водночас він не йде зі спорту, адже очікує свій останній бій. Про це спортсмен повідомив у своєму Instagram.
За словами Усика, таке рішення він ухвалив, щоб “хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували”. Утім він наголосив, що не йде з боксу, адже у нього ще є “last dance” (останній танець, – англ.).
“Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду”, – сказав Усик.
