Опубліковано: 31 Жовтня, 2025. Переглядів: 1179


На Закарпатті чоловік загинув жахливою смертю: подробиці трагедії (+ФОТО)

30 жовтня ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селі Підвиноградів Берегівського району.

За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група Відділення поліції №1 Берегівського районного відділу поліції.

Правоохоронці оглянули місце аварії та встановили її попередні обставини.

Відомо, що близько 20:30, 47-річний житель села Угля Тячівського району, керуючи вантажним автомобілем «MAN» із напівпричепом, допустив наїзд на 61-річного мешканця села Дротинці, який їхав на велосипеді без світлоповертальних елементів на одязі та без увімкненої фари.

Внаслідок отриманих травм потерпілий загинув на місці події. Водія вантажівки поліцейські освідували — він перебував за кером тверезий.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, слідчі поліції Виноградова внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування. Призначено експертні дослідження.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *