Опубліковано: 29 Квітня, 2021. Переглядів: 597


Загадкова смерть киянина в горах Закарпаття: нові подробиці трагедії (ВІДЕО)

Знайомі загиблого в Карпатах 40-річного Олексія Кушнірука розповіли, що його товариш, який теж брав участь у поході в гори, постійно плутається у своїх розповідях.

Про це повідомили в сюжеті ТСН, – пише OBOZREVATEL.

Чоловіка, який зник безвісти в Українських Карпатах, розшукували з лютого. Понад півтори сотні людей прочісували кожен квадратний метр гірських підйомів і спусків у Закарпатській області. У вівторок, 27 квітня, рятувальники знайшли тіло чоловіка.

13 лютого друзі каталися на лижах у районі гори Гемба. Це були неофіційні траси. Туристи спустилися в умовах поганої видимості, а того дня, окрім туману, спостерігався ще й сильний снігопад. Товариша загиблого, Сергія, знайшли уже наступного дня. Він сам вийшов на зв’язок. А от від Олексія ніяких сигналів не було.

Друзі загиблого розповіли, що обставини, за яких загубився Олексій Кушнірук, є для них загадкою.

Сергій, який вирушив у похід разом з Олексієм, постійно плутається у своїх розповідях.

“Він не міг пояснити, чому був фінгал під оком, якісь були неточності. Він казав, що синець з’явився у Києві, а рятувальники – що бачили його одразу після того, як знайшли Сергія”, – зазначили знайомі загиблого киянина.

ТСН намагалася взяти коментар у Сергія. Проте чоловік відмовився розмовляти з журналістами.

Рятувальники шукали зниклого киянина на висоті 1,5 кілометра. Пошуковці розповіли, що, ймовірно, загиблий ступив на зледенілу ділянку й посковзнувся. Його тіло знайшли на майже 200 метрів нижче, за 7 кілометрів від місця зникнення.

Попередньо встановлено, що в загиблого є ознаки черепно-мозкової травми. Але остаточну причину смерті ще встановлюватимуть правоохоронці.

Нагадаємо, 27 квітня в Українських Карпатах знайшли тіло 40-річного киянина, який зник ще в лютому. Загиблого знайшли в ущелині біля струмка поблизу підніжжя гори Жид-Магура.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 095 680 80 51

+38 098 311 90 70

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...