Опубліковано: 19 Квітня, 2021. Переглядів: 240


Лікарі відмовлялися переводити пацієнтку хвору на Covid в реанімацію. Вона померла (ФОТО)

У неділю, 18 квітня, померла 47-річна Світлана в Київській лікарні №8 через ускладнення Covid-19.

Жінку відмовилися переводити зі стаціонару в реанімаційне відділення через брак місць та вимагали, щоб рідні забезпечили її апаратом СРАР.

Про це у Facebook повідомила волонтерка Антоніна Селіна.

“Кілька днів Світлана лікувалася у лікарні №8. У ніч з суботи на неділю їй стало погано – впала сатурація. Близько 4:00 їй проводили маніпуляції. Синові повідомили про погіршення стану матері близько 8:00. У телефонному режимі попросили привести CPAP. Коли Костя (син Світлани. – Gazeta.ua) знайшов апарат, йому сказали шукати реанімаційне місце в іншій лікарні”, – пише Селіна.

За словами волонтерки, Світлана хворіла на діабет і мала різні хронічні недуги. Коли родичі знайшли СРАР і готові були придбати ШВЛ, медики заявили про “відсутність для нього місця”.

Транспортувати Світлану не можна було через низьку сатурацію. У результаті жінку все-таки перевели в реанімацію й одразу ж почали інтубувати, але вона померла.

“Чому Світлану одразу не перевели в реанімацію? Чому потрібно обривати телефони чиновників, щоб домогтися адекватного лікування в столичній лікарні №8? Чому співробітники лікарні №8 приховували реанімаційне місце? (за інформацією волонтерки, місця в реанімації були. – Gazeta.ua)”, – додала Селіна.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 095 680 80 51

+38 098 311 90 70

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading...